Krystian opuszcza Wybrzeże. Czas na nowe wyzwania – w Rybniku

Po trzech latach startów w zespole Zdunek Wybrzeża GdańskKrystian podjął trudną decyzję o rozstaniu się z macierzystym klubem. Wraz z nowym sezonem gdańszczanina ujrzymy w barwach nowego klubu, a będzie nim ROW Rybnik. Zawodnik wypracował już porozumienie z działaczami, a w listopadzie dojdzie do oficjalnego parafowania umów.

Drodzy Kibice
Miniony sezon był daleki od ideału. Był przeciętny. Wiem, że zawiodłem oczekiwania – kibiców, działaczy, sztabu szkoleniowego, ale przede wszystkim i swoje. W listopadzie 2018 wracałem do Wybrzeża z dużymi nadziejami. Po trzech sezonach w muszę się ponownie z Wami pożegnać..

Potrzebuję zmiany, dodatkowego bodźca. Zmiana klubu, tym bardziej macierzystego zespołu, to zawsze trudna chwila. Mam nadzieję, że zrozumiecie – mnie i klub, że trzeba sprawdzić coś nowego. Z Gdańskiem się nie żegnam, lecz do zobaczenia!

Mam nadzieję, że nie odwrócicie się ode nie tylko dlatego, że będę startował po przeciwnej stronie. Mam nadzieję, że spotkamy się w finale eWinner 1. Ligi Żużlowej!

Tymczasem witam się z Rybnikiem. Doszliśmy właśnie z panem Krzysztofem Mrozkiem do porozumienia i w listopadzie podpiszemy kontrakt. Zazwyczaj dobrze i przyjemnie i się startowało przy ul. Gliwickiej, co zresztą potwierdzić może tegoroczny występ, gdzie zdobyłem 12 punktów. Mam nadzieję, że nowe wyzwania sprawią, że rozwinę się sportowo i pojadę tak, jakby tego wszyscy oczekiwali.

Partner

Patronat medialny