Oficjalna strona internetowa Krystiana Pieszczka

znajdź nas na: Facebook

Terminarz

 

Dzień   Rodzaj zawodów Miejsce Zawody Wynik
Marzec
23 Trening punktownay Piła Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (3,-,2*,3) 8+1
24 Mecz towarzyski Łódź Północ - Południe (2,0,2*,3,1) 8+1
26 Trening punktowany Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (3,3,2,-) 8
31 Nice 1. Liga Żużlowa Gniezno Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (2,3,3,3,2) 13
Kwiecień
2   Złoty Kask Ostrów Wlkp. Eliminacje (2,1,3,3,1) 10+2
4 Supporters Cup Ipswich Ipswich Witches - King's Lynn Stars (0,3,1,3) 7
7 Nice 1. Liga Żużlowa Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (3,2,d,1,3,2) 11
14 Nice 1. Liga Żużlowa Daugavpils Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (3,3,D,2,2,2) 12
15 Supporters Cup King's Lynn King's Lynn Stars - Ipswich Witches (3,d,0,-,0) 3
18 Premiership Ipswich Ipswich Witches - Belle Vue Aces (3,1,2,2) 8
22 Supporters Cup Robins Swindon Robins - Ipswich Witches (T,1*,2,3,1) 7+1
25 Supporters Cup Ipswich Ipswich Witches - Swindon Robins (T,1*,3,0,1) 5+1
29 Premiership Wolverhampton Wolverhamtpon Wolves - Ipswich Witches (2*,1,1,1) 5+1
30   Zawody parowe Gniezno Finał Mistrzostw Par Klubowych I Ligi  (2*,3,-,1,2*,-) 8+2
Maj
1 Turniej towarzyski Gdańsk Puchar Prezydenta Gdańska – Memoriał Zbigniewa Podleckiego (3,3,3,3,2,ns) 14
5 Nice 1. Liga Żużlowa Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. (3,1,2*,2,3) 11+1
6 Premiership Ipswich Ipswich Witches - King's Lynn Stars (0,W,3,1*) 4+1
9 Supporters Cup Poole Poole Pirates - Ipswich Witches (3,3,U,1,0) 7
11 Nice 1. Liga Żużlowa Rybnik PGG ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (1,1,2,3,0,1) 8
13 Premiership Peterborough Peterborough Panthers - Ipswich Witches (D,3,D,1*) 4+1
16 Supporters Cup Ipswich Ipswich Witches - Poole Pirates (2,1,2,2,W) 7
20 Premiership Ipswich Ipswich Witches - Wolverhampton Wolves (W,2*,2*,2*) 6+3
26 Nice 1. Liga Żużlowa Łódź Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (w,w,2*,0,2,1) 5+1
Czerwiec
1 Nice 1. Liga Żużlowa Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź (2*,1) 3+1
3 Premiership Manchester Belle Vue Aces - Ipswich Witches (1,2,1*,0) 4+1
5 IMP Gdańsk Ćwierćfinał (D,1,3,2,3) 9
9 Nice 1. Liga Żużlowa Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik (0,1,3,2,3) 9
12 IMP Kraków Półfinał (3,0,3,1,3) 10
16 Nice 1. Liga Żużlowa Ostrów Wlkp. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (2,3,2,2,3,3) 15
17 Premiership King's Lynn King's Lynn Stars - Ipswich Witches (0,2,2*,1,0) 5+1
20 Premiership Ipswich Ipswich Witches - King's Lynn Stars (3,D,1*,2*) 6+2
30 Nice 1. Liga Żużlowa Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils (2,3,3,3,3) 14
Lipiec
1 Premiership Peterborough Peterborough Panthers vs Ipswich Witches (1*,3,3,1*) 8+2
2 Elitserien Eskilstuna  Smederna Eskilstuna - Indianerna Kumla (0,1,2,0) 3
4 Premiership Swindon Swindon Robins - Ipswich Witches (2,2,3,3,2) 12
8 Premiership Manchester Belle Vue Aces - Ipswich Witches (0,0,D) 0
11 Premiership Ipswich Ipswich Witches - Poole Pirates (0,1,3,1*) 5+1
14 IMP Leszno Finał (T,2,0,2,2) 6
15 Premiership Wolverhampton Wolverhampton Wolves - Ipswich Witches (0,1*,3,0) 4+1
18 Premiership Poole Poole Pirates - Ipswich Witches (T,2*,1*,2,0) 5+2
25 Premiership Ipswich Ipswich Witches - Wolverhampton Wolves (0,1,3,3) 7
27 Nice 1. Liga Żużlowa Tarnów Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (2,3,2,3,0,2,2) 14
30 Elitserien Vetlanda Vetlanda Speedway - Indianerna Kumla (2,1,1,-,0) 4
Sierpień
1 Premiership Ipswich Ipswich Witches - Belle Vue Aces (1,-,2,-,0,0) 3
3 Nice 1. Liga Żużlowa Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Start Gniezno (2*,3,3,1,2) 11+1
5 Premiership King's Lynn King's Lynn Stars - Ipswich Witches (0,2,1*,0,0) 3+1
6 Elitserien Kumla Indianerna Kumla - Västervik Speedway (1,0,1*,2) 4+1
13 Elitserien Gislaved  Lejonen Gislaved - Indianerna Kumla (0,-,1,3,0,2*) 6+1
15 Premiership Ipswich Ipswich Witches - Swindon Robins (0,1,1*,0) 2+1
20 Elitserien Kumla  Indianerna Kumla - Masarna Avesta  
22 Premiership Ipswich Ipswich Witches - Peterborough Panthers  
22 Elitserien Målilla Dackarna Målilla - Indianerna Kumla  
26 Premiership Swindon Swindon Robins - Ipswich Witches  
29 Premiership Ipswich Ipswich Witches - Poole Pirates  
Wrzesień
5 Premiership Ipswich Ipswich Witches - Swindon Robins  
13   Złoty Kask Gdańsk Finał  
21 Zawody indywidualne Gniezno Puchar Nice 1. LŻ  
           
Październik
           
           
Archiwalne wyniki:
- Sezon 2018 - TUTAJ