Oficjalna strona internetowa Krystiana Pieszczka

znajdź nas na: Facebook

Sukcesy


2017
I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Żużlowym (Wolfslake)
I miejsce w turnieju Friendship Speedway Trophy (Krosno)
III miejsce w finale Mistrzostw Polski Par Klubowych (Ostrów Wlkp.)
III miejsce w turnieju 54. Zlatá Prilba SNP (Žarnovica)
III miejsce w turnieju Masters of Speedway (Moorwinkelsdamm)
V miejsce w Memoriále Luboše Tomíčka (Praga)
VI miejsce w PGE Ekstralidze
XIV miejsce w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski (Gorzów Wlkp.)
XV miejsce w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi (Gdańsk)
Rezerwowy podczas LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

2016
I miejsce w Drużynowym Pucharze Świata (Manchester)
I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów (Norrkoeping)
I miejsce w finale Srebrnego Kasku (Rawicz)
I miejsce w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi (Gdańsk)
I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Czech
I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Niemiec
II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów
III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski
IV miejsce w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski (Leszno)
IV miejsce w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski (Częstochowa)
Powołanie do kadry reprezentacji Polski na Drużynowy Puchar Świata

2015
I miejsce w Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Łotwy Juniorów (Daugavpils)
I miejsce w finale Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów (Pilzno)
I miejsce w 63. Turnieju o Łańcuch Herbowy (Ostrów Wlkp.)
II miejsce w Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Łotwy Seniorów (Daugavpils)
II miejsce w biegu pamięci Rifa Saitgariejewa (Ostrów Wlkp.)
III miejsce w zawodach WoFa Pokal (Berlin)
III miejsce w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski (Leszno)
III miejsce w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych (Gorzów Wlkp.)
III miejsce w turnieju 41. Zlatá stuha juniorů (Pardubice)
III miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza gminy Rawicz (Rawicz)
XI miejsce w finale Złotego Kasku (Lublin)
XVI miejsce wfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski (Gorzów Wlkp.)
Debiut w seniorskiej reprezentacji Polski podczas Speedway Polish Battle (Gdańsk)
Finalista Srebrnego Kasku (Piła)

2014
I miejsce w finale Mistrzostw Czech Par do lat 21
I miejsce w turnieju 40. Zlatá stuha juniorů (Pardubice)
I miejsce w turnieju Josef "Bubi" Bössner Memorial (Murcek)
I miejsce w finale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów (Herxheim)
II miejsce w finale Srebrnego Kasku (Krosno)
II miejsce w finale Brązowego Kasku (Lublin)
III miejsce w Mistrzostwach Czech Par (Pardubice)
VII miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów
XVI miejsce w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski (Zielona Góra)
Trzynaście punktów w meczu Enea Ekstraligi (Gdańsk)

2013
I miejsce w finale Brązowego Kasku
II miejsce w turnieju 39. Zlatá stuha juniorů (Pardubice)
I miejsce w finale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów (Opole)
III miejsce w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych
X miejsce w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski (Tarnów)
Pierwszy komplet punktów w rozgrywkach ligowych (Gdańsk)
Awans z Wybrzeżem do Enea Ekstraligi

2012
I miejsce w finale Brązowego Kasku (Gdańsk)
I miejsce w 5 rundzie Zaplecza Kadry Juniorów (Tarnów)
I miejsce w 6 rundzie Zaplecza Kadry Juniorów (Tarnów)
II miejsce w turnieju 38. Zlatá stuha juniorů (Pardubice)
III miejsce w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski

2011
I miejsce w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Pomorza
I miejsce w Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostwach Pomorza
I miejsce w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Okręgu Zachodniego
I miejsce w 20. Memoriale Jiriho Hurycha (Chabarowice)
VI miejsce w turnieju 37. Zlatá stuha juniorů (Pardubice)
VII miejsce w finale Brązowego Kasku

2010
Zdany egzamin na licencję żużlową
II miejsce w zawodach młodzieżowych (Kraków)

2009
I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w miniżużlu
I miejsce w Indywidualnym Pucharze Polski w miniżużlu
I miejsce w turnieju McDonald's Cup w miniżużlu (Rybnik)
I miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezesa firmy Famous (Rybnik)

2008
I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w miniżużlu
I miejsce w turnieju McDonald's Cup w miniżużlu (Rybnik)
I miejsce w zawodach o Puchar Szymona Woźniaka w miniżużlu (Bydgoszcz)
II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w miniżużlu
II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w miniżużlu
II miejsce w Indywidualnym Pucharze Polski
II miejsce w turnieju o Puchar Firmy Wroban

2007
I miejsce w zawodach o Puchar Prezesa Pawła Olechnowicza
II miejsce w zawodach o Puchar Firmy Famous (Rybnik)
III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska